Şehit Çakıroğlu İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kıldılar

Ege Üniversitesi’nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Yozgat’ta Ülkü Ocakları tarafından gıyabi cenaze namazı kılındı.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 02:20

Ege Üniversitesi’nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Yozgat’ta Ülkü Ocakları tarafından gıyabi cenaze namazı kılındı.

Yozgat Ülkü Ocakları Başkanlığının çağrısıyla Çapanoğlu Camisinde bir araya gelen vatandaşlar, ikindi namazının ardından Fırat Çakıroğlu için gıyabi cenaze namazı kıldı. Namazın sonrası camiden Cumhuriyet Meydanına kadar yürüyen vatandaşlar tekbir getirerek, "Şehitler ölmez, vatan bölünmez", "Fıratlar ölmez, vatan bölünmez", "Dişe diş kana kan, intikam intikam" şeklinde slogan attı.

Gıyabi cenaze namazı sonrası kısa bir açıklama yapan Yozgat Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ethem Sedef "Ülkücü hareketin ilk Şehitlerinde de olduğu gibi bir alçak planın aynısı bu gün yaşanmakta. Bizleri bir kaosun içine çekmek planlanmakta. Fırat’ımızı şehit ederek bizlere yeniden bu acıyı yaşatanlara lanet olsun diyorum. Biliyoruz ki pkk itleri yalnızca birer piyondur. Gerçek hainler perde arkasında buna müsade edenler pkk ya verdiği tavizle bu köpeklere zemin hazırlayandır.

Burdan tekrar ilan ediyorum sizin Çözüm zırvanız yerin dibine batsın,Sizin güvenlik paketiniz yerin dibine batsın.İnşallah siz de yerin dibine batarsınız....

Bu gün Cumhuriyet Meydanında Ülkücü Şehidimiz Fırat kardeşimizi Ağabeylerinin yanına uğurlarken Bizleri yalnız bırakmadığınız için Tüm Yozgat Halkına ve Ülkücü Camiaya teşekkür ediyorum." dedi.

Cumhuriyet Meydanında ülkücü yemini eden grup, daha sonra dağıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki