Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmadı

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ ve İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar ile birlikte Osmanpaşa Köyündeki şehit ailesi ile bayramlaştı.
Yayınlanma tarihi: 25 Eylül 2015, Cuma günü, saat: 19:58

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ ve İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar ile birlikte Osmanpaşa Köyündeki şehit ailesi ile bayramlaştı.

Ziyarette, Iğdır'ın Dilucu Sınır Kapısı'nda görevli polis memurlarını götüren servis minibüsüne PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan Polis Memuru Adem Cankurtaran için Kuran’ı Kerim okundu.  

Şehit Polis Cankurtaran'ın babası Azmi Cankurtaran ve kardeşleri Resul ve Aytaç Cankurtaran ile bir süre sohbet eden; Vali Abdulkadir Yazıcı ve Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ şehidimizin eşi İtibar Cankurtaran, çocuğu Sevil Naz Cankurtaran, annesi Sevil Cankurtaran’ın bayramlarını tebrik ettikten sonra köyden ayrıldı. 

Vali Yazıcı ve Bakan Bozdağ, Polislerle Bayramlaştı
Vali Abdulkadir Yazıcı, Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ ve İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde bayram yapmaları için görevleri başında olan polisleri ziyaret ederek onlarla bayramlaştı.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görev yapan polisleri ziyaret eden Vali Abdulkadir Yazıcı ve Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ burada polislerle bir süre sohbet etti. Çıkışta  Vali Abdulkadir Yazıcı ve Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ polislerle hatıra fotoğrafı çekindi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki