Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Sona Gelindi

Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminalinde çalışmalar son aşamaya geldi.
Yayınlanma tarihi: 15 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 11:21

Yozgat'ın çehresinin değişmesi için çalıştıklarını dile getiren Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, her defasında yaşanabilir bir Yozgat için çalıştıklarını ve yeni bir Yozgat için gayret gösterdiklerini belirtti.

Terminal çalışmalarında da sona geldiklerini ve Yozgat'a yakışır bir terminal olduğunu vurgulayan Arslan: "Terminallerin şehrin dışarıya açılan kapısı olarak görüyorum ben. O yüzden ilk olarak terminale el attık. Terminalin şehrin dışına taşınması gibi olası bir durum olmadığını gördüğümüz an çalışmalara başladık. Şu an çalışmalarımızın sonuna yaklaştık. Dış görüntüsü olsun içerde ki tasarımı olsun oldukça göz alıcı bir şekilde oldu. Kuğulu parkımız da terminalimize ayrı bir hava kattı. Açılışımızı da çevre düzenlemesinden sonra yapacağız. Bayramda yolcularımızın rahat etmesi için yetiştirdik." diye konuştu.

Başkan Arslan, Yozgat Belediyesi olarak Yozgat halkının göze hitap eden projelerin daha çok beğenildiğini ve Yozgat'ın yepyeni bir yüze kavuşması için çalışmalarına ara vermediklerini ve mevsim itibarıyla da çalışmaların daha da arttığını ve hız kazandığını belirtti.

Etiketler: yozgat   belediye   kazım arslan   terminal  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki