Şehir Hastanesinde 'Kişiler Arası İletişim' Eğitimi

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Yozgat Şehir Hastanesinde tüm sağlık çalışanlarına, Sağlık Bakanlığı Müşaviri Bedrettin Uluat tarafından 'Kişiler Arası İletişim' eğitimi verildi.
Yayınlanma tarihi: 22 Şubat 2017, Çarşamba günü, saat: 15:58

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Yozgat Şehir Hastanesinde tüm sağlık çalışanlarına, Sağlık Bakanlığı Müşaviri Bedrettin Uluat tarafından “Kişiler Arası İletişim” eğitimi verildi. 

Eğitimde iletişimin günümüzdeki hasta ve çalışan memnuniyetindeki önemi, iletişim becerileri, iletişimde yapılan kazalar, kişiler arası doğru iletişim becerileri anlatıldı. 

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca yaptığı açıklamada ise “İletişim bir yetenek değil, sonradan öğrenilebilen bir beceridir. Sağlık alanında hasta, çalışan memnuniyeti bizim ilk hedeflerimiz arasındadır. Hasta ve çalışan arasında iletişimin sağlıklı olması için biz sağlık çalışanlarına büyük bir pay düşmektedir. Çalışanlarımıza iletişim beceri eğitimlerimizi belirli periyotlarla vermemizin nedeni de var olan iletişim becerimizi daha da kuvvetlendirmektir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki