Şehir Hastanesi'nde Hasta Kabulü Aralık'ta

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Prof. Dr. Alper Cihan, Yozgat Şehir Hastanesinde aralık ayı sonunda hasta kabulüne başlanacağını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 17 Kasım 2016, Perşembe günü, saat: 14:34

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Prof. Dr. Alper Cihan, Yozgat Şehir Hastanesi durum değerlendirme çalışmaları için, Yozgat Şehir Hastanesinde, Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca ve ekibi, Yozgat Devlet Hastanesi yöneticileri, Rönesans Firması yetkilileriyle tüm şehir hastanesini gezdi. 

Cihan, saha gezisi yaparak ameliyathane, yoğun bakım, laboratuvar, sterilizasyon, doğumhane, hasta odaları, süit odaları ve poliklinikleri gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Daha sonra ekiple birlikte toplantı yapan Cihan, bir önceki değerlendirme toplantısında alınan kararları gözden geçirdi. Toplantıda kamunun ve özelin sorumlulukları, resmi kabul işlemler, taşınırların analizleri gibi konular görüşüldü. 

Cihan yaptığı konuşmada şunları söyledi; "30 Kasım itibariyle, hastasız simülasyonlara başlayıp, aralık ayı içerisinde eksiksiz hasta kabulüne başlamayı planlıyoruz. 30 Kasımda hastanemiz hazır hale gelmiş olacak, değişim sürecini hasta kabulüne başlamadan iki hafta gibi bir sürede doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız gelip, çalışmalarını gerçek hasta alıyormuşçasına yapacaklar. Böylelikle personelimizin uyum sürecinin daha hızlandırmış olacağız. Takdir edersiniz ki, değişim süreci zorlu bir süreçtir ama imkânsız değildir" dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki