Şehir Hastanesi'nde Çalışmalar Hızlandı

Yozgat Şehir Hastanesi'nde çalışmalar tam gaz devam ediyor. Hasta yönlendirme, hasta taşıma, numune taşıma, ilaç taşıma, çağrı merkezi simulasyonları yapıldı
Yayınlanma tarihi: 12 Aralık 2016, Pazartesi günü, saat: 14:45

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Yozgat Şehir Hastanesinde çalışmalar tam gaz devam ediyor. 

Hasta yönlendirme, numune taşıma, ilaç-beslenme, sarf malzeme taşıma, eczane, acil servisten yatış işlemi yapılan hasta, çağrı merkezi arama, yatan hasta hakkında bilgi alma simülasyonları yapıldı.

Başarılı geçen simülasyonlarda; görevlilerden gönüllü seçilenler hasta ve hasta yakını rolünü oynadılar. Yürüme güçlüğü olan bir hastanın polikliniğe kadar görevliler tarafından yönlendirilmesi, tekerlekli sandalyeyle taşınması canlandırıldı. Yine acil servise gelen bir hastanın muayene odasına taşınması, yatış işlemleri ve servise taşınması canlandırılarak sorunsuz bir şekilde simülasyonlar tamamlandı. 

Yozgat Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca yaptığı açıklamada; "Yozgat Şehir Hastanemizde, simülasyonlarımızı hızlandırdık. Başarılı geçen simülasyonlar bizleri motive ve mutlu etti. Şikâyetsiz, kuyruksuz, kolay ulaşılabilir, engelsiz hastane için elimizden geleni yapıyor, gece gündüz çalışıyoruz" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki