Şehir Hastanesi İçin Değişim Süreci Başladı

Yozgat Şehir Hastanesi için değişim süreci başladı, kurumsal kimlik eğitimleri verildi.
Yayınlanma tarihi: 01 Kasım 2016, Salı günü, saat: 16:00

Yozgat Şehir Hastanesi “Kurumsal Kimlik” çalışmalarına başlandı.

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlik Eğitim Birimi koordinatörleri tarafından planlanan eğitimler; Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda, Yozgat Devlet Hastanesi yöneticileri tarafından ilk idari personele verildi.

Bir hafta boyunca sürecek olan Kurumsal Kimlik eğitimleri tüm hastane personeline verilecek. Eğitimde; kurum kültürü, liderlik, iletişim becerileri, takım çalışması, problem çözme, motivasyon anlatıldı. 

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Prof. Dr. Alper Cihan konuyla ilgili olarak, Türkiye’de kurumsal kimlik çalışmalarının önemini vurgularken, şunları söyledi "Kurumsallaşmak söylendiği gibi basit gibi algılanmış olsa da, buz dağının altında kalan kısmıdır. Dünya trendlerini yakalamak zorundayız. Dünya trendleri kurumsal kimlik üzerinde durmaktadır. Dünya gelişimi öyle bir noktaya gelmiştir ki, biz istemesek bile yapmak zorunda kalacak bir sistemin içine itmiştir. Kurumsal çalışmalar da istenilen sadece bina değişimleri değil, insan davranışlarını değiştirmektir. Bizler de çalışan ve hasta davranışlarımızı değiştirebileceğimiz, beklentilerin üzerinde hizmet vereceğimiz çalışmalarımızı planlıyoruz. Değişimin iradesi eğitimdir. Tüm personelimize Yozgat Şehir Hastanesi açılmadan kurumsal kimlik eğitimlerini vereceğiz. Değişim bizden başlayacak” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki