Milliyetçi Hareket Partisi adayı Ethem Sedef çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Yozgat halkının derdini sıkıntısını dinliyor.

Milliyetçi Hareket Partisi adaylarından Ethem Sedef teşkilatı ile birlikte ilk önce Lise Caddesi ve ardından Meydan Yerinde yaptığı esnaf ziyaretlerinde ve vatandaşlarla yaptığı görüşmede şunları söyledi: "Yozgat halkı için her zaman her yerde söz sahibi olduk. Bundan sonraki süreçte de Yozgat halkımızın desteğiyle de daha güçlü bir Yozgat için mecliste temsil etmek adına oylarına talip olup dertlerini dinliyoruz. Çözüm odaklı çalışacağız Yozgat için" dedi.

Yozgat halkı Ethem Sadef'e karşı oldukça samimi ve sıcak davranmaları gözden kaçmadı. Vatandaş Sadef'le olan samimi sohbeti halk arasında seçmen MHP'nin adayı olan Sadef'i meclise gönderecek mesajlarını net olarak verdi. Yozgat’ın öz evladı olan ve Yozgat insanının her türlü hassasiyetini bilen bir vekilin Meclis’te olmasının avantajlarını kullanmak isteyenlerin oy verirken particiliği bir kenara bırakacağına inanılıyor.

Sedef’in genç olması da hem partisine hem kendine büyük avantajlar getiriyor. Partinin tüm kademelerinde görev yaptığı için yeterince siyasi bilgi, görgüye sahip olan Sedef’in toplumda da karşılığının olması hiç kuşkusuz büyük avantajları da beraberinde getirecek gibi görünüyor. MHP'nin kalesi olan Yozgat tekrar Sadef'le ayağa kalkıp meclise Yozgat'tan en genç vekil gönderileceği belirtildi.