Sedef, Yozgat 12 yıldır sahipsiz

MHP Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, 7 Haziran seçimlerine iddialı hazırlandıklarını belirterek, kaybedilen oyların geri döneceğini söyledi.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:53

MHP Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef, MHP Genel Merkezinden gelen genelge ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sadef, milletvekilliği için bugüne kadar Yusuf Mertoğlu ve Mustafa İlbaş’ın başvuruda bulunduğunu aktardı.

BAŞVURULAR 12 MART’TA BAŞLIYOR

MHP İl Başkanı Sedef, 7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimler öncesi aday adaylık başvurularının genel merkezin teşkilatlara göndermiş olduğu genelgede 12 Mart 2015 tarihi itibariyle sürecin başlayacağını belirterek şunları söyledi:

“MHP 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak milletvekilliği genel seçimleri öncesinde Genel Merkezimizin teşkilatlara göndermiş olduğu ve kamuoyuyla paylaşılması istenen iki genelgeyi sizler aracılığıyla kamuoyuna duyurmak istiyorum. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak 25. Dönem milletvekilliği genel seçimi için aday adaylığı başvurularının 12 Mart 2015 günü saat 09.00’dan itibaren kabulüne 18 Mart 2015 günü saat 17.00’de sona erdirmek kaydıyla MHP sürecini başlatmıştır. Aday adaylarının bu tarihler arasında MHP genel merkez seçim işleri kayıt kabul birimine şahsen müracaat etmelerine aday adaylarında 2 bin TL başvuru aidatı alınmasına karar verilmiştir.”

YOZGAT 12 YILDIR SAHİPSİZ

Yozgat’ın 12 yıldır sahipsiz bırakıldığını ifade eden Sedef, “Genel merkezimizin aldığı karar doğrultusunda müracaatlar 12-18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu seçimler MHP ve Yozgat  açısından çok önemli seçimlerdir. Bu seçimler bir vatan meselesi haline dönüşmüştür. Bu bakımdan MHP, ben inanıyorum hedeflemiş olduğu en az iki milletvekili başarısına ulaşacaktır. Çünkü Yozgat’ın artık buna ihtiyacı vardır. Yozgat 12 yıldır sahipsiz bırakılmıştır. Yozgat terk edilmiştir. Yozgat göçe zorlanmıştır. Böyle bir süreçte MHP Yozgatlı hemşehrilerimizin umudu olmuştur. Bu bakımdan MHP sürecini başlatmıştır. Vatanına hizmet etmek isteyen MHP ile uyumlu çalışabileceğini düşünen çalışabilecek bütün arkadaşlarımızı MHP 2 Mart 2015 itibariyle sürecini başlatmış olacaktır."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki