Sedef; AKP Kaybetmiş, Türkiye Umutlanmıştır!

Sedef; "Türkiye’yi kimseye teslim etmeyecek milliyetçi irade TBMM’de etkin bir şekilde temsil edilecektir."
Yayınlanma tarihi: 08 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 18:01

7 Haziran Milletvekili genel seçimlerinin bitmesiyle birlikte durum değerlendirmesi yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef bir basın açıklaması yaptı.

MHP İl Başkanı Sedef yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi "25’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri bugün itibariyle yapılmıştır. Çok şükür ki hiçbir gerginliğe ve kötü görüntüye mahal verilmeden sorunsuzca tamamlanmıştır.
Biten her seçim bir sonrasının başlangıcıdır.
Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanlığı olarak Hedeflediğimiz oy ve milletvekili sayısına ulaşamamıza rağmen partimize gönül veren ve hiçbir emeğini esirgemeyen 67.000 insanımıza layık bir yönetim anlayışını ortaya koymaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Şurası inkâr edilemeyecek bir gerçektir ki, AKP 7 Haziran seçimlerinde devletin tüm imkânlarını pervasızca kullanmıştır
Devlet kanalı TRT, yandaş medya AKP’nin siyasi kampanyası için seferber edilmiştir.
Valiler AKP’ye çalışmıştır.
Hazine kaynakları AKP’nin emrinde ahlaksızca israf edilmiştir. Demokrasiye aykırı ne kadar tutum ve tavır varsa bizatihi AKP tarafından hevesle uygulanmıştır.
Haksızlık, usulsüzlük, eşitsizlik hiçbir dönemde olmadığı kadar vasat bulmuştur. Yalan, riya, iftira, dedikodu hiç bu kadar hâkimiyet kurmamıştır. Esasen demokrasinin ruhu gasp edilmiş, vicdani, hukuki ve ahlaki tüm sınırlar çiğnenmiştir.
Bugün AKP kaybetmiş, Türkiye umutlanmıştır.
Bugün zalimler, zorbalar, zulüm havarileri kaybetmiş, Türkiye için yeni bir dönem başlamıştır.
Türkiye’yi kimseye teslim etmeyecek milliyetçi irade TBMM’de etkin bir şekilde temsil edilecektir.
Bu olumsuzluklara rağmen İl teşkilatımız bir önceki genel seçimlere nazaran oy oranını %33 oranında yükseltmiş iktidar partisinin ensesinde olduğunu ve Yozgat’ımıza hak ettiği hizmeti getiremeyen iktidara, Yozgatlıyı göçe ve fakirliğe mahkûm eden anlayışa, her daim korku salmaya devam edecektir.
Partimizin il ve ilçe teşkilatları, bütün birimlerimizle oluşturduğu birlik beraberlik, koordineli çalışmalarımıza hiç ara vermeden kaldığımız yerden devam edeceğiz.
Partimizin oy oranının yükselmesine rağmen nerede eksik kaldığımız ve önümüzde yapılması muhtemel olan seçimlerde ne gibi takviye çalışmalar yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde ele alarak geride bıraktığımız seçimleri bir başlangıç olarak görerek hemen yarın bir seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam edeceğimizi Tüm Yozgat’lı Hemşehrilerimize ve bu davaya gönül vermiş Partililerimize belirtmek istiyorum.
Bu vesile ile seçim sürecinde emeği geçen Bütün teşkilat birimlerime ayrı ayrı TEŞEKKÜR ediyorum. Seçimlerde bize destek ve oyları ile güç veren Yozgat Halkına da Sonsuz TEŞEKKÜR ediyorum.
Yaşanılabilir huzur ve mutluluk içerisinde Baskı ve dayatmalardan uzak Ayrışmayan, ötekileşmeyen hak ettiği hizmeti ve desteği alabilen bir Yozgat’ta yaşamamızı temenni ediyorum.
İlk Yarı bitti şimdi sıra ikinci yarıda!"

Etiketler: ethem sedef   mhp   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki