Seçim Çalışmalarına Esnaf Ziyaretleriyle Başladılar

AK Parti Yozgat birinci sıra milletvekili adayı Abdulkadir Akgül ve AK Parti Yozgat Milletvekili ve ikinci sıra milletvekili adayı Yusuf Başer seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile başladı.
Yayınlanma tarihi: 21 Nisan 2015, Salı günü, saat: 11:17

AK Parti Yozgat birinci sıra milletvekili adayı Abdulkadir Akgül ve AK Parti Yozgat Milletvekili ve ikinci sıra milletvekili adayı Yusuf Başer seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile başladı.

"ESNAF VE SANATKARIN TEMSİLCİSİ OLACAĞIM"
AK Parti Yozgat birinci sıra milletvekili adayı ve Eski Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, seçim çalışmalarına esnaf ziyareti ile başladı. 

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül, Yozgat'ta esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ziyaret ettikleri esnafa karanfil veren ve sorunlarını dinleyen Akgül, “Allah kısmet ederse inşallah 7 Haziran'dan sonra mecliste olacağım ve orada esnafın ve sanatkarın temsilcisi olacağım” dedi.

Esnaf ve sanatkara daha çok imkan tanıyacaklarını dile getiren Akgül, “AK Parti ile esnaf ve sanatkarımız daha rahat nefes almıştır. Faiz oranları düşmüş, yatırımlar artmış, esnaf ve sanatkarımız işlerini büyütmeye başlamıştır. İnşallah 7 Haziran'dan sonra da esnafımıza daha geniş imkanlar sunacağız. Esnaf ve sanatkarın sorunlarını çok iyi biliyorum, onları inşallah mecliste çözeceğiz. Mecliste esnaf ve sanatkarımızı en iyi şekilde temsil edeceğim” diye konuştu. Akgül esnaflarla sohbet ederek kendisinden beklentileri dinledi.

"BAŞER ESNAFI DİNLEDİ"
AK Parti Yozgat Milletvekili ve üçüncü sıra milletvekili adayıYusuf Başer, esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip çalışmalar hakkında bilgi verdi. AK Parti Yozgat'ta seçim çalışmalarına başlarken milletvekili adayları esnafı ziyaret etti.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Milletvekili Adayı Av. Yusuf Başer, üç ayların başlangıcı mübarek bir günde seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, 13 yıldır iktidarda bulunan AK Parti'nin hizmet ürettiğini bundan sonra da hizmet üretmeye devam edeceğini söyledi.

Yozgat halkının bugüne kadar AK Parti'ye büyük teveccüh gösterdiğini dile getiren Başer,”Aslında bizlere gösterilen teveccüh Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a gösterilen sevgidir, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'na gösterilen sevgidir. Bu günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu atıyor tutuyor, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli atıyor tutuyor. Ama vatandaşımızın dediği ise, 'Onlar laf üretir, siz hizmet üretirsiniz' diyorlar. Biz inşallah Yozgat'ta hizmet ve eserler üretmeye devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki Yozgat halkı geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de yine hizmetten yana tavır takınacaklardır. Milli iradeden yana, kalkınmadan yana, tavır takınacaklardır” dedi.

Yozgat halkının her zaman hizmetten yana tavır takındığına dikkat çeken Başer, “AK Parti'ye bir sevgi seli var, inşallah bu sevgi selinin sonu Yozgat'ta 4 -0 olacaktır. Biz seçim çalışmalarımızın kardeşlik içerisinde, kimseyi üzmeden, kırmadan, devam ettireceğiz” diye konuştu. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki