Sarıoğlu, Özgecan için adalet istiyoruz

MHP Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde Özgecan Arslan’ın öldürülmesiyle ilgili basın açıklaması yaparak yaşanan olayı lanetledi.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 02:45

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde Özgecan Arslan’ın öldürülmesiyle ilgili basın açıklaması yaparak yaşanan olayı lanetledi. Yaşanan insanlık dışı olayların artık son bulmasını dileyerek yetkililerden adalet isteyen Sarıoğlu, “Cennet Anaların ayakları altında değil mi?” Allah’ın bu kadar ödüllendirdiği kadınlarımıza gösterilen şiddet, barbarlık, canilik  bu dünyada cezasını bulmalı yoksa vicdanlar susmayacak” dedi.

MHP Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Şu 2 gündür yüreğim tükendi kahrolduk. Nasıl çaresizlik elimizden bir şeyler gelse öfkemiz, nefretimiz kabarıyor. Allah’ım yeter artık. Özgecan’lara kıyılmasın bunlara insan demiyoruz,  isimde bulamıyoruz.

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Bir düşünün nasıl korkmuştur acaba? Nasıl acımıştır canı anne diye çığlık atmıştır. Bağırmaktan sesi kısılmıştır. Dua etmiştir, Allah’a biran önce bitsin bu işkence diye? Yalvarmış mıdır katilline? Hep bir ağızdan Amin diyelim o canilerin inleye, inleye ölmeleri için diyen Sarıoğlu, bir anne çocuğunu büyütürken ne fedakarlıklarda bulunur, terledin mi diye sırtına bakar, bez koyar, yürürken düşecek diye eliyle siper yapar aman kafası bir yere çarpmasın der. Yavrum büyüsün adam olsun diye yemez yedirirler. Bu anne babanın suçu da yavrusunu adam etmek için emekli olduğu halde yeniden ek işte çalışmaya başlamış ki kızım üniversite okusun vatan millete hayırlı evlat olsun diye. Hepimizin evlatları var bir düşünün böyle bir caniliği hangi vicdanlı kul kabullenebilir. Devlete buradan çağrı yapıyoruz. Ülkemizde bu canilerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Bu canilere başka türlü ceza az gelir. Bu zamana kadar Özgecan’lar yürek yaktı bundan sonra yakmasın tek bir ses olalım birlikten kuvvet doğar. Bu kıydığınız canlar basta Allah’ın sevgilisi Peygamber efendimizi doğurmadı mı, “Cennet Anaların ayakları altında değil mi?” Allah’ın bu kadar ödüllendirdiği kadınlarımıza gösterilen şiddet, barbarlık, canilik  bu dünyada cezasını bulmalı yoksa vicdanlar susmayacak.

Hükümetten bazı bakanların idam cezasını yeniden getirmeyi dillendirdiklerini görmekteyiz. Güçleri bu kanunu çıkarmaya yetecek çoğunluktadır. Eğer samimi iseler bu konun teklifini getirsinler bizde destekleyelim. Bu vesileyle Özgecan’ın ailesine ve tüm Türkiye’ye Başsağlığı diliyorum.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki