Sarıkaya'dan Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Sarıkaya İlçe Teşkilatı ve ilçedeki bazı sivil toplum kuruluşları Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Yozgat milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 04 Aralık 2015, Cuma günü, saat: 10:37

AK Parti Sarıkaya İlçe Teşkilatı ve ilçedeki bazı sivil toplum kuruluşları Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Yozgat milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Adalet Bakanlığı’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Bakan Bozdağ, Sarıkaya’dan gelen bu ziyaretin kendisini çok memnun ettiğini ve bu ziyaretten dolayı da onur duyduğunu belirtti. 1 Kasım seçimlerinde, Sarıkayalıların göstermiş olduğu gayretlerden dolayı, yaptıkları çalışmalardan dolayı ve akıttıkları terden dolayı şükranlarını sunan Bozdağ, Sarıkaya’da gerçekten büyük bir başarı elde ettiklerini dile getirdi.

Yozgat’ta da çok büyük bir başarı elde ettiklerinin altını çizen Bakan Bozdağ, “Bu da emekle, işin ucundan tutmayla, gönülden çalışmayla oldu. Onu da sizler yaptınız. Her geldiğimizde de bu gayreti ve samimiyeti hepinizde ayrı ayrı gördük. Onun için hem size, hem de sizin şahsınızda Sarıkaya’daki bütün hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Allah sizlerden razı olsun. Rabbim, bizlere milletvekilliği gibi şerefli bir görevi nasip etti, milletvekillerimiz arasından bize bakanlık görevini nasip etti” görüşlerine yer verdi.

Milletvekilliği ve bakanlık görevlerinin şeref ve takdir görevleri olduğunu savunan Bakan Bozdağ, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Başbakanımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ile göreve geldik. İnşallah bu görevi şerefle yapmak ve bunu başarı ile taşımak için bundan sonra elimizden gelen her çabayı göstereceğiz. Yozgat bizim için son derece önemli, Sarıkaya’mız önemli, 13 yıl içerisinde Sarıkaya’da, Yozgat’ta, başladığımız, bitirdiğimiz ve planda olan pek çok iş var. İnşallah onların üzerine yenilerini koymak, yenilerini ilçelerimize kazandırmak bizim için namus borcudur. Biz, bu borcumuzu çalışarak ödeyeceğiz. Ödemeye de gayret edeceğiz inşallah. Hepimiz beraber çalışırsak, birlikte olursak yapamayacağız iş, aşamayacağımız iş olmaz. İnşallah bu koşuşturmayı dört yıl içerisinde hepimiz başarıyla yapabiliriz.”

Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer de, bundan sonra daha gayretli olmaya çalışacaklarını, 1 Kasım seçimlerinde üstün gayretlerinizden dolayı ve Yozgat’ta bir tarih yazdırdıklarından dolayı ziyarete gelenlere ve tüm Sarıkayalı hemşerilerine ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirtti.

Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal da, 1 Kasım’da Yozgat ve Sarıkaya’nın bir tarih yazdığını savunarak Sarıkaya’nın da bunda büyük bir katkısı olduğunu ifade etti. Soysal, Sarıkayalıların göstermiş olduğu başarı ve çalışmalardan dolayı teşekkürlerini sundu.(sarıkaya gazetesi)

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki