Sarıkaya'da Kanallara Korkuluk Takıldı

Sarıkaya Belediyesi tarafından Hacı Hasan Bor Parkı ve Mehmetoğulları Otel çevresinde bulunan sel taşkın kanallarına korkuluklar takıldı.
Yayınlanma tarihi: 12 Kasım 2015, Perşembe günü, saat: 13:00

Sarıkaya ilçesinde, sel taşkın kanallarına yapılan korkuluklar sayesinde ilçe görünümünün estetik olması amaçlanırken korkuluklar sayesinde vatandaşların güvenliği de sağlanmış olacak. Kanallar etrafına monte edilen korkuluk telleri sayesinde de sel taşkın kanallarının çevre açısından daha temiz kalması sağlanacak.

Sarıkaya’da güzel çalışmalara imza attıklarını ifade eden Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, sel taşkın kanalları için hazırlanan korkulukların bir an önce bitirilebilmesi için kolları sıvadıklarını ve tamamladıklarını belirtti. 

Başkan Açıkel, “Çevreye yönelik hizmetlerimiz devam ediyor. Gerek çarşı merkezinde gerekse ilçemizin en işlek cadde ve mahallelerinde olsun Sarıkaya’nın güzel görünmesi için belirlediğimiz hedeflere ulaşıyoruz. Mahallelerimizdeki çalışmalarımız yol çalışmalarımız ile bitti. Yapılan bu yol çalışmalarının yanı sıra kaldırım çalışmalarını da havalar düzeldiğinde başlatmayı planlıyoruz. Hacı Hasan Bor Parkı civarındaki sel taşkın kanallarımızın etrafını koruma teli ile güvenli bir şekilde çevirdik. Çocuklarımızın buraya düşme tehlikesini de ortadan kaldırmış bulundu. Bu teller sayesinde de kanallarımızın temiz tutulmasını sağlayacağız. Çalışmalarda emeği geçen bütün personellerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler: sarıkaya   belediye   ömer açıkel  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki