Sarıkaya'da galericiler sitesi yapılacak

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ilçede aktif olarak faaliyet gösteren oto galerici esnaflarıyla bir toplantı yaptı.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:28

Galerici esnafları Sarıkaya Belediyesinde misafir eden Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel esnaflarla yapılması planlanan Sarıkaya Oto Galericiler Sitesi hakkında bir toplantı düzenleyerek, oto galericilerin farklı noktalarda faaliyetlerini sürdürdüklerini belirterek, yapılacak galericiler sitesi ile bütün galericilerin bir araya toplayacaklarını söyledi.

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, projenin hayata geçirilmesinin Sarıkaya’ya çok şey katacağını ve ilçe merkezini büyük ölçüde rahatlatacağını belirtti. Açıkel, “Bu sayede oto alım satımı için ilçemize gelen insanların daha rahat bir şekilde diledikleri esnafa ulaşabilme imkanına kavuşacak. Yine ilçe merkezinde bulunan galerilerden özellikle bu işyerlerimizin üzerinde ki binalarda yaşayan vatandaşların da sıkıntılarını gidermiş olacaktır” dedi. İlçede bir araba pazarı oluşacağını ifade eden Başkan Açıkel, "Galericilerin bir sitede toplanmasıyla birlikte ilçe merkezimiz araç konusunda oldukça rahatlayacaktır."diye konuştu. 

Toplantıya katılan yaklaşık 30 galerici, projeye hem kendilerinin hem de Sarıkaya’nın ihtiyacı olduğunu belirterek Belediye Başkanı Açıkel’e teşekkür ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki