Sarıkaya Hayvan Pazarında Kurban Bereketi

Sarıkaya Belediyesi canlı hayvan pazarında yaklaşan Kurban Bayramı sebebiyle gözle görülür bir hareketlilik yaşanmaya başladı.
Yayınlanma tarihi: 08 Eylül 2016, Perşembe günü, saat: 10:22

Sarıkaya Belediyesi canlı hayvan pazarında yaklaşan Kurban Bayramı sebebiyle gözle görülür bir hareketlilik yaşanmaya başladı. Kurban Bayramına günler kala kurbanlık satışları da hız kazanmaya başladı. 

Sarıkaya Belediyesi kurbanlık satışlarının adresi ise Sarıkaya Belediyesi canlı Hayvan Pazarı. Burada hem kurbanlık almak isteyen vatandaşlar hem de kurbanlık satışı yapan vatandaşlar sabahın erken saatlerinde pazara gelerek burada alış verişlerini gerçekleştiriyorlar. Pazarda kurbanlık fiyatları ise küçükbaş kurbanlıklarda 500 lira ile 1000 lira arasında değişiyor, büyükbaş kurbanlıklar ise 4 bin 500 lira 10 bin lira arasında seyrediyor. Kurbanlık satışlarının ilçe hayvan pazarında olmasından vatandaşlar da gayet memnunlar ve aracı olmayıp ilçe dışına gitme imkanı olmayan vatandaşlar özellikle burada pazarı gezerek kurbanlıklarını alıyorlar. 

Canlı hayvan pazarı içerisinde ayrıca Sarıkaya Belediyesi personeli sabahın erken saatlerinde giderek burada gelen esnaf ve vatandaşlar için çay ve poğaça ikramında bulunuyorlar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki