Sarıkaya Devlet Hastanesinde Üroloji Uzmanı Göreve Başladı

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı sağlık tesisi Sarıkaya Devlet Hastanesine atanan Üroloji Uzmanı Op.Dr. Erdinç Köse hasta kabulüne başladı.
Yayınlanma tarihi: 08 Mart 2016, Salı günü, saat: 13:44

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı sağlık tesisi Sarıkaya Devlet Hastanesine  atanan Üroloji Uzmanı Op.Dr. Erdinç Köse  hasta kabulüne başladı.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Şakir Hakan Aksu Sarıkaya’ya ilk defa üroloji uzmanı ataması yapıldığını ve bu yeni atama ile  ilçe halkına daha iyi koşullarda sağlık hizmeti verileceğini söyledi. Aksu ayrıca açıklamasında; “ Hastanemize hizmet ağına her geçen gün yeni hekimlerin eklenmesiyle birlikte vatandaş memnuniyetinin üst seviyede tutulması hedeflerimiz arasındadır.Yeni ataması yapılan doktorumuz hasta kabulüne başlamış olup, farklı bir uzmanlık dalının sağlık hizmetine sunulması  ilçede memnuniyetle karşılandı” dedi. 

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İsmail Kurca yaptığı açıklamada; Sarıkaya, çevresi ilçe ve köyler için üroloji uzmanı olması sevklerin aza indirilmesi, halkın mağduriyetinin giderilmesi açısından önemli bir adım olduğunu belitti.Kurca; “Üroloji Uzmanı Op.Dr. Erdinç Köse’ye yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki