Sarıkaya Belediyesi'nden Kurban Yardımı

Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramında ihtiyaç sahibi ailelere kurban yardımında bulunan Sarıkaya Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere bu senede kurbanlık yardımında bulundu.
Yayınlanma tarihi: 29 Eylül 2015, Salı günü, saat: 09:30

Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramında ihtiyaç sahibi ailelere kurban yardımında bulunan Sarıkaya Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere bu senede kurbanlık yardımında bulundu.

Fransa Nantua ve Grenoble Ülkü Ocaklarının işbirliği ile gurbette çalışan vatandaşlarımızın göndermiş oldukları kurbanlıklar mezbahanede kesilip parçalanarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. Kurban Bayramının ikinci gününde yapılan kesimler sonucunda yaklaşık olarak 140 ile 150 arasında aileye kurbanlık yardımında bulunuldu. Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’de kurbanlık dağıtımları boyunca mezbahanede bulunarak kesim dağıtım işlerini bizzat takip etti. 

Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel yapmış olduğu açıklamada ise şunları söyledi;"Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl Kurban Bayramında da bu tip bir organizasyon yapmış ve ihtiyaç sahibi ailelerimize kurbanlık yarımında bulunmuştuk. Bu yılda Fransa Nantua ve Grenoble Ülkü Ocakları tarafından bulundukları bölgede toplanan ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere bize gelen kurbanlıkların kesim ve dağıtım işlerini üstlendik. Bu yıl yaklaşık olarak 140-150 arası aileye kurbanlık yardımında bulunduk. Ben şahsım ve yardımda bulunulan aileler adına bu organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Etiketler: sarıkaya   ömer açıkel   kurban   yardım   ihtiyaç  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki