Sarıkaya Belediyesi Kurban Yardımlarına Devam Etti

Sarıkaya Belediyesi tarafından gelenekselleştirilen ihtiyaç sahibi ailelere kurbanlık yardımı bu yılda devam etti.
Yayınlanma tarihi: 15 Eylül 2016, Perşembe günü, saat: 19:10

Sarıkaya Belediyesi tarafından üç yıldır devam ettirilen, ihtiyaç sahibi ailelere kurbanlık yardımı dağıtımı bu yılda Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel'in girişimleri ve koordinesi ile devam ettirildi. 

Başkan Açıkel'in yurtdışı ziyaretleri sırasında görüşmelerini yaparak gurbette yaşayan hemşerilerimizin kurbanlarını ilçede kesmeleri için yaptığı girişimler sonucunda bu yılda kurbanlıklar Sarıkaya Belediyesi Mezbahanesinde kesilerek dağıtımları yapıldı. Avusturya ve Fransa Türk Federasyonları ve Ülkü Ocakları tarafından ulaştırılan yardımlar neticesinde kurbanlıklar alınarak 150 ihtiyaç sahibi aileye dağıtımı yapıldı. 

Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel'de yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; "Yurtdışı ziyaretlerimiz kapsamında yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde bu yılda gurbetçi vatandaşlarımızın kurbanlarını ilçemizde keserek ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ulaştırdık. Yurt dışından kurbanlık gönderen bütün hemşerilerimize teşekkür ediyoruz, Yüce Allah yapmış oldukları hayırlarını kabul etsin." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki