Saraykent'te Öğrencilere TEOG Desteği

Saraykent İlköğretim okulu'nda TEOG Sınavına hazırlanan öğrencilere kitap desteğinde bulunuldu.
Yayınlanma tarihi: 10 Mart 2015, Salı günü, saat: 19:46

Saraykent İlköğretim Okulu'nda okuyan öğrencilerin TEOG Sınavında daha başarılı olmaları için hafta sonu açılan kurslarda verilen desteğin yanısıra 40 öğrenciye kitap yardımında bulunuldu.

Yaklaşık 40 öğrencinin yararlandığı kitap desteğinden memnun kalan öğrenciler, bu emeklerin boşa gitmeyeceğini söyleyerek daha çok çalışacaklarını belirttiler. Öğrenciler sınavlar için çalışırken kaynak eksikliği nedenleri ile yeterli derece de başarı sağlayamadıklarını ifade ederken, dağıtılan kitaplar sayesinde kaynak eksikliğinin asgari düzeye indirildiğini ve daha çok soru çözerek TEOG Sınavında başarının geleceğinden emin bir şekilde çalışacaklarını dile getirdiler.


Saraykent İlkokulu ve Saraykent Ortaokulu idareci ve öğretmenler adına kitap yardımını değerlendiren Okul Müdürü Mahmut Mert, "Öğrencilerimiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bizim burada bulunmamızın yegane sebebi öğrencilerimizdir. Kursların yanı sıra öğrencilerimizin kaynak eksikliği olduğunu biliyorduk ve bu eksikliği tamamlamak bizim için sevindirici olmuştur. Bütün öğrencilerimizin yapması gereken sadece gayret göstermeleridir. Biz onlar için her ayrıntıyı gözetiyor ve çalışmalarımızı o yönde sürdürüyoruz" dedi.


Mert "Ayrıca hafta sonu ve hafta içi emeklerini esirgemeyen bütün okul personeline teşekkür ediyor, öğrencilerimize TEOG sınavlarında başarılar diliyoruz." diye ifade etti.

saraykentim güncel

 

Etiketler: saraykent   ilkokul   ortaokul   teog   sınav   mahmet mert  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki