Saraykent Dahiliye Servisi Hizmete Açıldı

Saraykent, Şehit Beytullah Yeşilay Devlet Hastanesinde; Çocuk Yataklı Servisi açılmasının ardından, dâhiliye servisi de hizmete açıldı.
Yayınlanma tarihi: 05 Haziran 2018, Salı günü, saat: 11:37

Saraykent, Şehit Beytullah Yeşilay Devlet Hastanesinde; Çocuk Yataklı Servisi açılmasının ardından, dâhiliye servisi de hizmete açıldı.

Dâhiliye Uzmanı Dr. Fatih Çelebi’nin atanmasından sonra çalışmalar tamamlanarak,  dâhiliye yataklı servis de ilçeye hizmet vermeye başladı.

Dr. Çelebi yaptığı açıklamada; dâhili servisinin açılmasıyla ilçede diyabet, hipertansiyon gibi kronik hastalıkları olan hastaların yatışıyla izlemlerinin yapılacağını, dâhili hastalıklarının yanı sıra aile hekimliği ve evde sağlık hizmetleri içinde bakım verileceğini belirtti.

Yozgat İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin ise yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Saraykent Devlet Hastanemizde çocuk yataklı servisinden sonra, dâhiliye servisinin açılması, hasta sevklerini azaltacaktır. Saraykent ilçemizde sağlık hizmet kalitesini bir adım daha ileriye taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki