Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge'e 'Çevre Dostu' Sertifikası Geldi

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge'e 'Çevre Dostu' Sertifikası Geldi Samsung'un 'Doğadan ilham aldık' sloganını hatırlarsınız.
Yayınlanma tarihi: 02 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 12:16

Hayat şartlarının her geçen gün biraz daha zorlaştığı dünyamızda, zamanında alınacak önlemlerin önemi gerçekten büyük. Teknoloji çağındayız ve neredeyse her saat elektronik ürünlerle meşgul oluyoruz. Bunların tabii ki yararı olduğu gibi zararları da var. Hem bize hem de çevremize. Ancak bunları en aza indirgemek mümkün.

Samsung, bir süre önce tanıttığı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S6 ve iki tarafı kavisli ekranıyla dikkat çeken Galaxy S6 Edge modelleriyle büyük ilgi görmüştü. Yeni gelen bilgiler, bu modellerin dikkat çekici olduğu kadar "Çevre Dostu" olduğunu da gösteriyor.

Samsung, bu iki model için Amerika, Birleşik Krallık, Brezilya ve Rusya'dan "Çevre Dostu Sertifikası" aldı. Bilgiler arasında, bu ürünlerde çevreye zarar verecek birçok maddenin kullanılmadığı, kullanılan plastik malzemelerin %20'lik kısmının geri dönüştürülmüş plastik olduğu, ambalajlarda kullanılan kağıt ve mürekkeplerin de %100 geri dönüşümlü olduğu gibi detaylar var.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, yakında ülkemizde de satışa sunulacak. Detaylar ve ilk bakış videoları için buraya bakabilirsiniz.

Mahmut Saral - Teknokulis

Etiketler: Samsung   Galaxy   S6   ve   S6   Edge'e   'Çevre   Dostu'   Sertifikası   Geldi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki