Samsung Galaxy S Edge Geliyor!

Samsung’un, Galaxy Note Edge benzeri bir cep telefonu modeli çıkaracağı söylentileri geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti.
Yayınlanma tarihi: 28 Şubat 2015, Cumartesi günü, saat: 22:42

Samsung’un, Galaxy Note Edge benzeri bir cep telefonu modeli çıkaracağı söylentileri geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Görülen o ki, Güney Koreli devin çıkaracağı yeni modelin ismi “SamsungGalaxy S Edge” olacak. Hepimizin bildiği, İngiliz operatör Vodafone’un internet sitesinden sızan bu bilgi, Hollanda tabanlı Galaxy Club ekibi tarafından kaynak kodlarında bulunmuş. Kodlarda, “SamsungGalaxy S Edge’inönsiparişi” hakkında çeşitli bilgiler veriliyor. Bu, telefonun isminin kesinliği konusunda güzel bir iz olabilir.

Kavisli ekranı farklı şekillerde kullanılabilen ilginç bir model olan Samsun GalaxyEdge, kritikler tarafından çeşitli yorumlar almıştı. Bu yorumlar arasında, telefonun -özellikle de tutuş konusunda- ciddi ergonomik problemleri olduğu da vardı. SamsungGalaxy S Edge’de ise firmanın, kavisli ekranı yayarak iki tarafta da kullanacağı bilgileri gelmişti. Samsung’un ergonomi konusunda ne gibi adımlar atacağı ise merak konusu.

Yeni Galaxy S modellerinin hangi işlemciyle geleceği de hâlâ belirsizliğini koruyan bir diğer mevzu. Plastik kasalı Galaxy S5’in ardından metal kasayla geleceklerine kesin gözle bakılan modeller, Qualcomm’un yeni 64bit’lik tepe seviye işlemcisi Snapdragon 810’un aşırı ısınması söylentileri nedeniyle Samsung’un kendi işlemcisi Exynos’u kullanabilir.

Galaxy S6 ve Galaxy S Edge hakkında söylentiler gelmeye devam ediyor; görülen o ki, Mart ayı içerisinde Barcelona’da gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress’ten önce firma tarafından herhangi bir bilgi verilmeyecek. O nedenle şimdilik, etrafta dolaşan söylenti ve sızıntılarla yetinmek durumundayız.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki