Şampiyonlar Kupayı Karacabey'e Takdim Etti

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen müsabakalarda şampiyon olarak 1. Lig’e yükselen üniversite Erkek Futbol Takımı ve Bayan Salon Futbol Takımı Rektör Karacabey’i makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 28 Aralık 2017, Perşembe günü, saat: 12:07

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen müsabakalarda şampiyon olarak 1. Lig’e yükselen Bozok Üniversitesi Erkek Futbol Takımı ve Bayan Salon Futbol Takımı Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret etti.

Çorum’da düzenlenen Üniversitelerarası 2. Futbol Ligi Grup Birinciliği müsabakalarında şampiyon olarak 1. Lig’e yükselen Erkek Futbol Takımı ile Sinop’ta düzenlenen 2. Lig Bayan Salon Futbol (Futsal) grup müsabakalarında şampiyon olarak 1. Lig’e yükselen Bayan Salon Futbolu Takımı ve antrenörleri şampiyonluk kupalarını Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’e takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karacabey şampiyon takım ve hocalarına başarılarının devamını diledi. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hayrettin Gümüşdağ ise bu organizasyonlarda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Rektör Karacabey'e teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki