Salih Öz, aday adaylığını açıkladı

AK Parti’den milletvekili olmak isteyen bir diğer isim ise Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyeliği görevinde bulunan Salih Öz oldu.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:37

AK Parti’den milletvekili olmak isteyen bir diğer isim ise Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyeliği görevinde bulunan Salih Öz oldu.

Salih Öz’de düzenlediği basın toplantısıyla üniversitedeki görevinden istifa ederek AK Parti’den Yozgat Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. İl Başkanlığı’nda düzenlenen törende Salih Öz, aday adaylığı için evraklarını İl Başkanı Harun Lekesiz’e takdim etti.

Gün boyu aday adayı trafiği süren AK Parti’de aday adaylığını resmileştiren bir diğer isim de Salih Öz oldu. Özel sektörün değişik kademelerinde görev aldıktan sonra, Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde öğretim üyeliği görevini yürüten Salih Öz’de 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı olduğunu ve doğduğu topraklara olan minnet borcunu ödemek adına bu kutlu yarışta yer aldığını ifade etti. 

Salih Öz özellikle 28 Şubat döneminde ciddi mağduriyetlere uğradığını da beyan ederek, Türkiye’de darbe ve vesayet dönemlerini sona erdiren AK Parti çatısı altında bulunmaktan da memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki