Şahin, İşçilerini Yine Ümre'ye Gönderdi

Yozgat ve İstanbul’da bulunan fabrikasında çalışan işçilerini gruplar halinde umreye gönderen Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin 40 işçisini daha kutsal topraklara uğurladı.
Yayınlanma tarihi: 02 Mart 2015, Pazartesi günü, saat: 14:26

Yozgat’ta eğitim başta olmak üzere tüm sektörlere önemli yatırımlar yapan Hayırsever işadamı Bilal Şahin, işçilerini önemsediğini bir kez daha gösterdi. Yıllardır işçilerini umre, Hacc ziyaretlerine göndererek hayır dualarını alan ve gönülleri fetheden Şahin, Yozgat ve İstanbul’da çalışan 40 işçisini Fabrika önünde düzenlenen törenin ardından umre ziyaretine yolladı.

Yozgat ve İstanbul’da bulunan fabrikasında çalışan işçilerini gruplar halinde umreye gönderen Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin 40 işçisini daha kutsal topraklara uğurladı.

Yıllardır yaptığı hayır hizmetleri ile isminden bahsettiren, gönülleri kazanan hayırsever işadamı Bilal Şahin, geleneğine yeni bir halka daha ekledi. Daha önce umre ziyaretine gönderdiği işçilerin gelmesinin ardından 40 işçisi için bu jesti hazırlayan Şahin onlar için bir de vedalaşma töreni düzenlettirdi. Burada kendilerine bu hayır hizmetini yapan İşadamı Bilal Şahin, çalışma arkadaşları vedalaşan işçiler hayırlı yolculuk için tüm hazırlıklarını tamamlamış oldu.

Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, vedalaşma sonrası yaptığı açıklamada halka hizmet, hakka hizmet anlayışıyla insanlara elinden geldiğince yardım etmeye çalıştığını belirterek, "İslam dini paylaşmayı, güçsüzü korumayı ve gözetmeyi istiyor. Peygamber efendimiz (SAV) 'İşçinin ücretini, alın teri kurumadan ödeyiniz' buyurarak, işçiye ve insana verilen önemi belirtmiştir. Biz de işçilerimizi daha mutlu etmek için daha önceden gönderdiğimiz ve kalan arkadaşlarımızı da gönderiyoruz. Güzel bir duygu. Arkadaşlarımızın madden olduğu gibi manen de yanlarında olmamız gerekiyor. Bu sistemin devam etmesi için çalışıyoruz. Yozgat Kraft Torba ve İstanbul Kağıt fabrikamızdan 40 kişiyi umreye gönderiyorum. Bu arkadaşlarımızla birlikte erkeklerin tamamı umreye gitti. Gelecek sene de bayanlarını toplu olarak göndereceğim. Bu şekilde manevi hayatı hep beraber yaşayacaklar. Bu da bana ayrı bir mutluluk veriyor.

İnsanlara, diğer yatırımcı ve sanayicilere örnek olmasını istiyorum. Çalışanlarımıza manevi seyahat yapmalarından gurur duyuyorum” dedi.

Etiketler: bilal şahin   işçi   ümre   hayırsever  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki