Sağlıkta Birifing

Vali Kemal Yurtnaç, Yozgat’ta yapımı devam eden sağlık yatırımları ve hizmet veren sağlık tesisleri hakkında brifing aldı.
Yayınlanma tarihi: 15 Temmuz 2016, Cuma günü, saat: 10:24

Vali Kemal Yurtnaç, Yozgat’ta yapımı devam eden sağlık yatırımları ve hizmet veren sağlık tesisleri hakkında brifing aldı.
 
İl Salık Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldiği İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mehmet Akif Karaarslan ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca’dan ayrıntılı bilgiler alan Vali Kemal Yurtnaç, kamu ve özel sektör tarafından verilen sağlık hizmetlerinin önemine vurgu yaptı
.
Özellikle yapımı devam eden Yozgat Şehir Hastanesi’nin, çok önemli bir kamusal sağlık yatırımı olduğunu kaydeden Vali Yurtnaç, görevi süresince sağlık konusunda yaşanan sıkıntıların, eksikliklerin ve dile getirilen sorunların çözümü noktasında gerekli tüm tedbirlerin alınacağını ifade etti.
 
Vali Yurtnaç, ayrıntılı bilgeler aldığı kurum yetkililerine ve onların şahsında gece gündüz demeden fedakarca hizmet eden sağlık çalışanlarına başarılar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki