Sağlık Personelinden Huzur Evine Ziyaret

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği personeli, Dünya Yaşlılara Haftası etkinlikleri kapsamında Alparslan Türkeş Huzurevi sakinleri ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 23 Mart 2017, Perşembe günü, saat: 17:54

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği personeli, Dünya Yaşlılara Haftası etkinlikleri kapsamında Alparslan Türkeş Huzurevindeki sakinleri ziyaret etti.

Yaşlılar Haftası dolayısıyla gerçekleşen ziyarette huzur evi sakinleri ile sohbet eden sağlık personeli, yaşlılarla keyifli dakikalar geçirdi. Türkü söyleyen huzur evi sakinleri, yine huzur evi sakinlerinden Veli Onaylar’ın flutle eşlik ettiği programda gönüllerince eğlendiler. 

Kurca; “Herkes bir gün yaşlanarak bu süreci yaşayacağını düşünmeli, toplumumuzun geçmişten günümüze taşıdığı ‘yaşlılara saygı’ geleneğini yaşatmalıdır. Yaşlılarımızın yanlarında olmamız, geçmişte onların bizlere yaptığı gibi ellerinden tutmamız, sevgi ve saygımızı her zaman hissettirmemiz gerekir. Bu vesileyle geçmişe saygı ve geleceğe umutla bakmak üzere tüm yaşlılarımızın yaşlılar haftasını kutluyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki