Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, İdari ve Mali İşler Müdürü Sencer Çiçek, Müdür Yardımcısı Mehmet Küçükaslan, 'nöbetteki sağlık çalışanlarına moral kahvaltısı' ile hastane personelleri ile gerçekleştirdikleri buluşmaları sürdürüyor.

Başhekim Kozan, moral kahvaltısı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Sağlık hizmetleri diğer hizmet alanlarından farklı olarak 7 gün 24 saat sunulması gereken bir hizmet türüdür.

“Nöbetteki Sağlık Çalışanlarına Moral Kahvaltısı” ile kısa sürede tüm dünyayı etkisi alan korona virüs Covid-19 ile mücadele için gece gündüz demeden özveriyle çalışan sağlık personelimizin motivasyonuna ve moraline bir parça katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Öncelikle yürüttüğünüz çalışmalardan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Ayrıca, hastanemiz yemekhane hizmetlerini sağlayan şirkete de katkılarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Şehir hastanesi idare ekip ve personel daha sonra birlikte kahvaltı yaparak, sağlık çalışanlarının moral ve motivasyonlarını yükseltmeleri, kurumsal birlik-bütünlük bilinçlerini pekiştirmeleri sağlandı.