Rektöre Vergi Haftası Ziyareti

Yozgat Defterdarı Abdurrahman Altındağ ve beraberindeki heyet, “26’ncı Vergi Haftası” kutlama etkinlikleri kapsamında Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar’ı makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 00:03

Yozgat Defterdarı Abdurrahman Altındağ ve beraberindeki heyet,  “26’ncı  Vergi Haftası” kutlama etkinlikleri kapsamında Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Yozgat Defterdarı Abdurrahman Altındağ, “26’ncı  Vergi Haftası” etkinlikleri bu yıl 23 Şubat 1 Mart tarihleri arasında bir dizi etkinlikle kutlandığını söyledi. Altındağ, etkinlikler kapsamında Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar’ı ziyaret ediyoruz. Vergi Haftasını kutlamamamızdaki amaç  toplumda vergi bilincini oluşturmak, kamuoyunda vergi bilincinin yerleştirilmesini sağlamaktır. dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Tamer Uçar ise “ülkemizin kalkınmasında verginin önemine değinerek, kamuoyunda vergi ve vergi ödeme bilincinin yerleştirilmesi, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergi ödeme alışkanlığının kazandırılması amacıyla bu etkinliklerin faydalı olduğunu düşünüyorum.  Bu düşüncelerle tüm Maliye Teşkilatı’nın 26’ıncı Vergi Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki