Rekor oya rekor hizmet yakışır

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü ve 23’üncü dönem Yozgat Milletvekili Dr. Osman Coşkun, 1 Kasım Genel Seçimlerinde ortaya çıkan tablo sonra, rekor oya rekor hizmetin yakışacağını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 04 Kasım 2015, Çarşamba günü, saat: 08:49

1 Kasım Genel Seçimlerinde yüzde 49.5 ile tek başına iktidarın sahibi olan AK Parti eski Yozgat Milletvekili Dr. Osman Coşkun, halk iradesinin sandıkta tek başına iktidara ulaşmasında AK Parti'nin gönüllerde yer bulmasına vesile olan gönül adamlarının emeklerinin inkar edilmez olduğunu belirterek, “AK Parti'nin kuruluşundan itibaren genel başkanlık ve başbakanlık görevini layıkıyla yerine getiren Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile Yozgat'ımızın yetiştirdiği kıymetli gönül adamlarından Bekir Bozdağ, Cemil Çiçek ve Taner Yıldız'ın hayretleri halkımızın gönüllerinde yer bulmuştur. Gönül adamlarının kutlu yolculuğu, hizmet şiarı Allah'ın izni ile bir kez daha karşılıksız kalmamıştır” dedi.

Bütün Türkiye’de olduğu gibi Yozgat’ta da milletin bir kez daha en isabetli kararı verdiğini vurgulayan Coşkun, “Bundan sonra tüm kayıp zamanın telafisi için 78 milyon olarak çok çalışmamız gerekiyor. Önümüzdeki süreçte herkese kendi ölçeğinde büyük sorumluluklar düşüyor. 

Öncelikle birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik müessesinin tesisi için çalışmalı, öncü olmalıyız. 

İnsanın insan olarak değer göreceği, her türlü ayrılıkların millet iradesinde buluşacağı bir dönemin tarihi olmalı 1 Kasım. Bu sorumluluk bilinci ile hizmet müessesini geliştirmeliyiz. 

Beklentilerin, sorumlulukların daha da arttığı dolayısıyla geçen her saniyenin kıymet kazandığı bu süreçte ‘Yeni Türkiye’nin inşası amacıyla çalışmak zorundayız. 

Başta Yozgat’ımızda olmak üzere hiç vakit geçirmeden ülke genelinde istihdam olanakları sağlayan kalıcı ekonomi yatırımları olmak üzere toplumun tüm beklentilerine cevap verecek ve tecrübelerinden ders alınarak profesyonelce organize bir çalışma atmosferi tesis edilmelidir” diye konuştu. 

Etiketler: osman çoşkun  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki