Rehber öğretmenler ile değerlendirme toplantısı yapıldı

Anadolu Lisesi Müdürlüğü toplantı Salonunda rehber öğretmenleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 12 Mart 2015, Perşembe günü, saat: 03:14

Okullarda güvenli eğitim ortamlarının sağlanması, çocuk ve gençlerin gelişim dönemlerindeki özellikleri göz önünde bulundurularak gerekli hassasiyetin gösterilmesi, koruyucu ve önleyici tedbirlerin güçlendirilmesi amacıyla, Anadolu Lisesi Müdürlüğü toplantı salonunda rehber öğretmenleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.
      
İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar’ ın da katılımlarıyla yapılan toplantıya  Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer Yaşar, İl Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürü Tarkan Gündoğan, Aile sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı M. Cemil Erkan, Eğitim Uzmanı Necati Coşkun, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Satılmış Gündüz, Rehberlik Araştırma Müdürü Mesut Gül, Halk Eğitim Merkezi Müdiresi Şenay Daştan Sipahi ve Merkez okullarda görev yapan Rehber Öğretmenler katıldı.

Toplantıda katılımcılara, güvenli eğitime yönelik alınan önlemler, ilgililere düşen görev ve sorumluluklar, yapılan uygulamalar, uygulamalardaki aksaklıklar ve nereden kaynaklandığı anlatıldı. Katılımcıların öneri ve düşünceleri paylaşıldı.

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki