Projede Kalite Eğitimi Tamamlandı

'Proje Kalite Eğitimi' etkinliği, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 01 Aralık 2015, Salı günü, saat: 09:11

Koordinatörlüğü Yozgat İl Millî Eğitim Müdürü Saim Kuş ve eğitim yöneticiliği Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata tarafından üstlenilen, organizasyonu ARGE Birimi tarafından yürütülen "Proje Kalite Eğitimi" etkinliği, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdür Vekili Danyal Kocabeyoğlu, Şube Müdürleri Satılmış Gündüz ve Ömer Başol’un katıldığı Proje Kalite Eğitiminde Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Metin Aytekin, Bozok Üniversitesi Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Davut Erdem Şahin ve Yrd. Doç. Dr. Yusuf Pandır eğitmen olarak görev aldı.

Prof. Dr. Mustafa Böyükata’nın açılış konuşmalarının ardından, eğitmenlerin vermiş olduğu Eğitime Giriş, Temel Kavramlar ve Proje Bileşenlerinde Kalite, Nitelikli Planlama (Zaman-Yönetiminin Kalitesi)  konulu sunumlar, Kaliteli Proje Fikri Geliştirme, Kaliteli Proje Önerisi Tasarımı, Projelerde Kalite için Stratejik Planlama ve Veri Madenciliği atölye çalışmaları, katılımcılar tarafından oluşturulan projelerin sunumu ve sertifika töreni ile son buldu.

Ayrıca Projede Kalite Eğitimi etkinliğinin ardından Bozok Üniversitesinde düzenlenecek olan Arkeometri ve Turizm konulu panelde görev alacak olan panelistlerden Doç. Dr. Ozan Ünsalan Proje etkinliği katılımcılarına özel olarak vermiş olduğu Sarıçiçek (Bingöl) Meteoru başlıklı semineri ile katılımcılara ayrıcalıklı anlar yaşattı.

Etiketler: saim kuş   yozgat   milli   eğitim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki