Park Bahçeler Temizlik Mesaisinde

Sarıkaya Belediyesi bünyesinde yeni kurulan müdürlükler arasında bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede temizlik mesaisine devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 09 Ağustos 2016, Salı günü, saat: 17:58

Sarıkaya Belediyesi bünyesinde yeni kurulan müdürlükler arasında bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede başlattıkları temizlik mesailerine devam ediyor.

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, temizlik çalışmlarına ilişkin olarak şunları kaydetti. "Ekiplerimiz ilçemizin çeşitli noktalarında yol kenarlarında ki otları ve ilçemizin belirli noktalarında sel taşkın kanallarını temizlemeye devam ediyorlar. İlçemizde yer bulunan en büyük sel taşkın kanalı olan çarşı merkezinde yer alan sel taşkın kanalında da bugün itibariyle temizlik çalışmaları tekrar başladı. Öncelikle personel tarafından içerisinde ki otlar, yosunlar ve çeşitli atık maddeler temizlendikten sonra itfaiye şefliğinde görevli personeller tarafından son temizliği yapılacak. Belediyemiz tarafında rutin olarak yapılan kanal temizlikleri daha kapsamlı bir şekilde devam edecek."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki