Para kazanma bitti, canımızı kurtaralım

MHP Yozgat Milletvekili adayları Sadir Durmaz, M.Ali Çakır, Seyit Yücel ve Yusuf Mertoğlu seçim çalışmaları kapsamında Kadışehri ve Aydıncık ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.
Yayınlanma tarihi: 28 Nisan 2015, Salı günü, saat: 09:55

MHP Yozgat Milletvekili adayları Sadir Durmaz, M.Ali Çakır, Seyit Yücel ve Yusuf Mertoğlu seçim çalışmaları kapsamında Kadışehri ve Aydıncık ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. Durmaz burada yaptığı açıklamada kapanan belde belediyelerini tekrar açacaklarını ifade etti.

Esnaf ziyaretlerinde, esnafın "Para kazanma devri bitti canımızı kurtarmanın derdindeyiz" şeklindeki serzenişlerine cevaben konuşan Durmaz; "Vatandaşın alım gücünün olmaması esnafımıza olumsuz etkilemektedir. Asgari yaşam standartının altında yaşamaya mahkum edilen vatandaşlarımızın sıkıntılarına çare MHP'dir. İşçisini, memurunu, emeklisini, siftah edemeden dükkanını kapatan esnafını ve ürünü para etmeyen çiftçimizi düzlüğe çıkaracak ve insanca yaşamanın çareleri üretecek projeler bizim iktidarımızla gerçekleşecektir. 13 yıldır iktidara büyük oranda destek sağlayan Yozgat lı hemşehrilerimiz umduğunu bulamamış ve her geçen gün daha da kötüye gitmektedir, mevcut iktidara şimdi hesap sorma zamanıdır.Yozgat lı hemşehrilerimizi M.H.P saflarına davet ediyoruz." dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki