Özışık, 'Kızılay Kara Gün Dostu'

Bu yıl Yozgat’ta kurban bağışının Kızılay’a yapılması çağrısında bulunan Kızılay Yozgat Şubesine bir destekte GİMAT’tan geldi.
Yayınlanma tarihi: 16 Eylül 2015, Çarşamba günü, saat: 09:08

Kızılay Yönetimini ağırlayarak Kurban bağışında bulunan GİMAT Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, ‘Türkiye ve Yozgat’ta Kızılay örnek bir kuruluş oldu. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda şirket olarak Kızılay’a kurban bağışında bulunduk.

Ne zaman bir felaket yaşasak orada ilk Kızılay’ı bulursunuz. Hepimizin bir gün bu kuruma ihtiyacımız olabilir. Kızılay’ı kimsenin es geçmemesi gerekiyor’ dedi.

2007 yılında Kızılay Kurban Modeli ile Kurban bağışı alarak ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıtan Kızılay, Yozgat’ta da bağışları yaygınlaştırmaya gayret ediyor.

GİMAT’ın yapmış olduğu bağış için Özışık’a teşekkür eden Türk Kızılay Yozgat Şube Başkanı Ömer Faruk Dumlupınar, ‘148 yıldır dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin ulusal ve uluslararası alanda ihtiyaç sahibi insanlara merhamet elini uzatan Türk Kızılay’ı, 2007 yılından bu yana Kızılay Kurban Modeli ile milyonlarca ihtiyaç sahibinin sofrasına kurban eti ulaştırıyor’ dedi.

Dumlupınar, ‘Yozgat’ta duyarlı tüm vatandaşlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. İslami usüllere uygun şekilde bağışlarınız ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

Kurban bağış yapmak isteyen vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız. Kızılay’ı unutmayın diyoruz’ diye konuştu.

GİMAT olarak sosyal alanda şirketimizin gücü nispetinde katkı sunmaya gayret ettiklerini ifade eden GİMAT Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, ‘Türk Kızılay’ının yeri bizler için ayrı. Sağolsun Yozgat’ta da Kızılay önemli hizmetler yapıyor. Kurban konusunda gönül rahatlığıyla bağışta bulunabileceğimiz tek yer olarak görüyorum. Çünkü nerede bir savaş, deprem, yangın olsa bizler daha yataktan kalkmadan orada Kızılay hazır bulunuyor. O yüzden bir kurbanda sen bağışla çağrısında bulunuyorum herkese. Çünkü hepimiz birgün Kızılay’a ihtiyaç duyabiliriz’ diye söyledi.

Özışık, Türk Kızılay Yozgat Şube Başkanı Ömer Faruk Dumlupınar başta olmak üzere yöneticiler Celal Bekdemir, Ekrem İlker ve İbrahim Direk’e bu kutlu görevleri için kutladı.

Etiketler: gimat   yozgat   kızılay   zafer özışık  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki