Özel İdare Araçları Teslim Aldı

Vali Abdulkadir Yazıcı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 150 tane çöp toplama taşıtı ve 7 bin 500 tane çöp konteynırının 48 şehirdeki İl Özel İdarelerine teslim törenine katıldı.
Yayınlanma tarihi: 04 Nisan 2015, Cumartesi günü, saat: 10:49

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 150 tane çöp toplama taşıtı ve 7 bin 500 tane çöp konteynırının 48 şehirdeki İl Özel İdarelerine teslim törenine katıldı.
 
Vali Yazıcı, Yozgat’a tahsis edilen çöp kamyonlarını ve konteynırları teslim alarak, Yozgat kırsalının bundan sonra daha temiz olacağını söyledi.
 
Ankara'da İller Bankası Genel Müdürlüğünde düzenlenen törene katılan Vali Yazıcı, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye Yozgat’ın çevre temizliğine olan katkılarından dolayı teşekkür etti.
 
Kamyon üzerine monteli 13+1, 5 metreküp kapasiteli ve hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonlarının Yozgat’a hayırlı olmasını dileyen Yazıcı, "Yozgat, bilindiği gibi sınırları geniş bir ilimiz.  Dolayısıyla daha çok sayıda çöp toplama aracına ihtiyacımız oluyordu. Ancak, bu projenin başlaması anlamında tahsis edilen 4 araç önemli bir başlangıçtır. İnşallah bu aldığımız araçlarla Yozgat’ın kırsalı artık daha temiz olacaktır" dedi.

 

Etiketler: vali   abdulkadir yazıcı   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki