Özel Ergin'de Bunu Ben Yaptım Sergisi

Özel Ergin İlk ve Ortaokulu her geçen gün sosyal, kültürel, sportif ve eğitici faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 00:34

Yozgat’ta eğitime verdiği önemi her fırsatta dile getiren Özel Ergin İlk ve Ortaokulu bunun yanı sıra İngilizce eğitimine verdiği önemi her geçen gün geliştirerek yaptığı eğitici ve öğretici aktivite ve çalışmalarla kanıtlayarak okul fuaye alanında “I Dıd That” yani “Bunu Ben Yaptım” sergisini düzenledi.

Birinci dönem boyunca öğrencilerin yaptığı aktivite, proje vb. çalışmalarını okulumuzda Pazartesi günü akşamına kadar sergileyeceğiz diyen; “İngilizce Zümre Başkanı Uğur Pir, “Yaptığımız bu sergide öğrencilerimiz İngilizce dersinde öğrendikleri kelimeleri, konuları uygulamalı olarak kendi becerileriyle ve imkanlarıyla kağıt üzerinde sergileme imkanı buluyorlar. Aynı zamanda bu onların yaratıcılıklarını ve kendilerine olan “yaptım daha da yapabilirim” özgüveninin artmasına ve gelişmesine katkıda bulunuyor” dedi.

Özel Ergin İlk ve Ortaokul Müdürü Oğuz Köker de; “Diğer derslerde olduğu gibi İngilizce dersinde de Özel Ergin İlk ve Ortaokulunun marka olduğunu bunun yapılan ve yapılacak olan çeşitli çalışmalarla tescillendiğini söyledi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki