Özel Ergin İngilizce Okuyor

Yozgat’ta eğitim ve öğretim faaliyetlerine 18 yıldır devam eden Özel Ergin İlk ve Ortaokulu, İngilizce dil eğitimine önem vererek İngilizce Kitap Okuma Kampanyası başlattı.
Yayınlanma tarihi: 16 Mart 2015, Pazartesi günü, saat: 15:30

Özel Ergin Koleji Müdür Yardımcısı Uğraş Koyuncu, İngilizceyi daha zevkli ve daha akılda kalıcı hale getirmek için farklı bir çalışma başlattıklarını ifade etti. Koyuncu,”Dünya ülkeleri arasında ingilizce en yaygın dil olarakta kullanılıyor. Bizde öğrencilerimizin bu dili daha iyi anlamaları ve hafızlarında kalması için böyle bir aktivite düzenledik." dedi.

İngilizce zümre başkanı Uğur Pir’de, ingilizcenin önemini belirterek, "İngilizce etkinliklerde hız kesmiyoruz. Bu seferde hikaye okumayla İngilizceye verdiğimiz önemi açıkça göstermek istiyoruz. Öğrencilerimiz belirli günlerde ve saatlerde okulumuz kütüphanesinde İngilizce ders öğretmenleri gözetiminde kitap okuyacaklar. Okudukça anlayacaklar, anladıkça daha da okumak için gayret sarf edecekler. Bu da dil eğitiminin bir parçasıdır. Çalışmalarımız devam edecek."şeklinde konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki