Özel Ergin Hızlı Başladı

Yozgat Ergin Eğitim Kurumları Gençlik ve Spor Kulübü kurulalı 2 ay kadar kısa bir süre olmasına rağmen adından söz ettirmeye başladı.
Yayınlanma tarihi: 01 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 14:05

7-9 Mayıs tarihleri arasında Çankırı’da gerçekleşen İşitme Engelliler Türkiye Güreş Şampiyonasında 66 kilogramda Ali Eraslan hem serbest hem de grekoromen stilde Türkiye 3’ncüsü oldu.

Ergin Eğitim Kurumları Gençlik ve Spor Kulübü kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen adından başarıyla söz ettirmeye başladı. Çankırı’da düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Güreş Şampiyonasında 66 kilogramda Ali Eraslan hem grekoromen ve hem de serbest stilde Türkiye 3’ncüsü olarak Özel Ergin Eğitim Kurumlarının gururu oldu. 

Ergin Eğitim Kurumları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Emre Uludağ yapmış olduğu açıklamada; Kulübümüz kurulalı henüz 2 ay olmasına rağmen ilk olarak çıktığımız müsabakalara başarıyla başladık. Kulübümüzde Basketbol, Futbol, Hentbol, Güreş, Badminton, Masa Tenisi ve bir çok branş bulunmakta. İnşallah yapmış olduğumuz bu çalışmaların meyvelerini bu gün olduğu gibi en kısa zamanda meyvelerini toplayarak Yozgat’ın ve Özel Ergin Eğitim Kurumlarının gururu olacağız. Bu günde 7-9 Mayıs tarihleri arasında Çankırı’da gerçekleştirilen İşitme Engelliler Türkiye Güreş Şampiyonasında Yozgat’ı temsilen müsabakalara katılan tek sporcu olan kulüp sporcularımızdan Ali Eraslan hem grekoromen stilde hem de serbest stilde Türkiye 3’ncüsü olarak göğsümüzü kabarttı. Şu anda Niğde Demirkazık Milli Kampında çalışmalarına devam ediyor. Sporcumuzun Milli Takımda yer alabilmesi kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler: özel ergin   kolej  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki