Osman Doğan, Hizmet İçin Adayım

Osman Doğan resmi milletvekili aday adaylığı başvurusunu basın açıklaması eşliğinde yaptı.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:43

Siyasetçi kimliğinin yanı sıra eğitimci ve işadamı kimliği ile de tanınan Osman Doğan; “Bu gün, tarihinde insanlığa hizmet için nice medeniyetler kurmuş olan necip milletimizin günümüze yansıyan en parlak kutup yıldızı mesafesindeki AK Parti’mizden hizmet kervanına katılabilmek adına milletvekili aday adayı oldum” dedi.

Doğan, devlet ve milleti barıştıran, milletin umudu olan bir liderin önderliğinde çalışkan bilge adam Ahmet Davutoğlu hoca gibi bir başbakanın saflarında kalbi yalnızca vatan için çarpan ak sevdalıların duası, Allah’ın izni ile Yozgat’a hizmete  talip olduğunu söyledi. 

Neden aday olduğunu açıklayan Doğan, şunları söyledi:

“Yozgat’ta yaşayan, Yozgat’ın suyunu içip havasını teneffüs eden, mutluluğunu ve kederini paylaşan,yatırımları Yozgat’ta olan, projelerini yapacağım edeceğim diye değil hayata geçiren biri olarak aday olmak istedim.

Davanın içinden gelen emeği sinen biri olarak aday olmak istedim. Yozgat’ta dikili ağacı olan biri olarak aday olmak istedim. Toplumsal değişikliğin eğitimden geçtiğini bilen bir eğitimci olduğum için aday olmak istedim. Bu adaylık sürecinin önce Yozgat’ımıza, milletimize, şahsımıza, ailemize ve tüm diğer aday adayı kardeşlerime hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki