Bölgesel Amatör Lig 6.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren ekibimiz Yozgatspor'a geçen hafta Kayseri Yolspor maçında serçe parmağı kırılan Onur Türk'ten kötü haber geldi.

Yozgatspor'a geldiği günden bu yana başarılı bir performans sergileyen tecrübeli futbolcu Onur Türk geçtiğimiz hafta sonunda deplasmanda oynanan Kayseri Yolspor maçında rakibi ile girdiği mücadele sonunda eline aldığı darbe nedeniyle yerde kalmıştı. Yapılan ilk müdahale sonunda elinin rontgeni çekilen Onur Türk'ün sağ elinin serçe parmağının 2 veya 3 yerinden kırıldığının tespit edilmesi ve 3 maç sahalardan uzak kalacağının açıklanması sonucunda sezonu kapatmış oldu.

Kısa bir açıklamada bulunan Yozgatspor'un başarılı futbolcusu Onur Türk, şampiyonluk mücadelesi verdiğimiz çok kritik haftada yaşadığım bu tahlihsiz sakatlık takım arkadaşlarım kadar beni de çok derinden üzdü dedi.

Türk; Sezonu kapatmak tabiki de üzücü verici arkadaşlarımın kalan son 3 maçta yanında olacakmayacak olmam nedeniyle bir yanım eksik olacak ama kalbimde gönlümde onlarla beraber olacak şampiyonluk adına rakibiizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz inşallah rabbim nasibimizde varsa şampiyonluk sevincini son 3 maçta yaşatır bizlere diye konuştu.
Haber: Mehmet Örs-Çağlayan Gazetesi