Okullarda yıl sonu etkinlikleri

Yozgat Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü ile Yozgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen yıl sonu etkinlikleri ilgi gördü.
Yayınlanma tarihi: 05 Haziran 2015, Cuma günü, saat: 07:45

Yozgat Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü ile Yozgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen yılsonu etkinlikleri ilgi gördü.

Yozgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 'Türkmen Pilavı' etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve davetliler, öğrenciler, öğrenci velileri, öğretmenler katıldı. Etkinlik kapsamında hazırlanan etli bulgur pilavı konuklara dağıtılırken, türküler seslendirildi, çeşitli yarışmalar yapıldı.

Yozgat Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki Ana Okulu'nda ise miniklerin öğrenirken yaptıkları çalışmalar sergilendi. Öğrenci velilerinin de katıldığı serginin açılışını Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş minik öğrencilerle birlikte yaptı. Daha sonra Okul Müdürü Ayşe Yaşar, sergide yer alan öğrencilerin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, ana okulunda miniklerin psikolojik olarak geleceğe hazırlanırlarken el becerilerinin de geliştirildiğini söyledi. 
Haber/Fotoğaf: Seyfi Çelikkaya

Etiketler: yozgat   etkinlik   eğitim   halide edip   mesleki   teknik   anadolu   lise   saim kuş  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki