Okullar Ligi Projesi Genç Sporcularını Bekliyor

Boğazlıyan İlçesinde 2016 - 2017 okul sporlarının açılış töreni düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 14 Şubat 2017, Salı günü, saat: 19:14

Boğazlıyan İlçesinde Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak projesi olan "Okullar Ligi Projesi" etkinliği düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri Spor Salonu´nda düzenlenen tören, saygı duruşunun arkasından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Etkinliğin açılış törenine, Yenifakılı Kaymakamı Mustan Barış İşler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürleri Vedat Oymak, Nazan Tok, Okul Müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende renkli görüntüler yer aldı. Kaymakam Mustan Barış İşler ve Belediye Başkanı Hamdi Erdal, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ tenis oynayarak, bilek güreşi tuttular.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, "Bir Hayale Dokun Proje"si kapsamında uygulanan Okullar liginde yoğun ilginin olduğunu belirterek, "Mutluluğumu ifade etmek isterim. Burada öğrencilerimiz adına güzel işler başaracağımıza onları sportif ve kültürel faaliyetlere bir adım daha yaklaştıracağımıza gönülden inanıyorum. 'Hayallerini açığa vuranlar şampiyon olur' sloganıyla çıktığımız bu yolda destekleriyle bizi teşvik eden şu ana aramızda olmayan Sayın Kaymakam Davut Sinanoğlu’na  ve bugün bizi yalnız bırakmayıp törenimize eşlik eden Sayın Kaymakam Mustan Barış İşler´e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Müsabakalara katılarak başarı sağlayan 37 öğrenciye ödülleri, Kaymakam Mustan Barış İşler, Belediye Başkanı Hamdi Erdal, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürleri Nazan Tok ve Vedat Oymak'ın ellerinden aldılar.

Kaymakam Mustan Barış İşler, Okullar Ligi Projesinin örnek bir proje olmasından dolayı tebrik edederek, müsabakaların takvim doğrultasında yapılacağını belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki