Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş başkanlığında il merkez okulları müdürleri ile Yozgat Anadolu Lisesi Toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 11 Aralık 2015, Cuma günü, saat: 09:42

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş başkanlığında il merkez okulları müdürleri ile Yozgat Anadolu Lisesi Toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı da İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, okulların temizliği, destekleme kursları, kılık kıyafet, tasarruf, sosyal faaliyetler, Öğretmenlerin derse giriş çıkışları başlıklı gündem maddelerinden bahsederek yapılacaklar ve alınacak tedbirler hakkında merkeze bağlı Okul Müdürlerine bilgiler verdi.

Eğitim denilince sadece ders çalışmak akla gelmemeli diyen İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, "Öğrencilerin her türlü sosyal faaliyetlere katılımının sağlanması gerekir. Okullar öğrencilerimizin ikinci evidir ve bu evde öğrencilerimizin temiz bir ortamda kılık ve kıyafetlerine dikkat edilerek tertip ve düzen içinde eğitim görmeleri sağlanmalıdır." dedi.

Destekleme kurslarının bu dönemde öğrenciler için çok yararlı olduğunu hatırlatan İl Müdürü Saim Kuş, "Kurslara katılımın en üst seviyede olması için gerekli tedbirlerin alınıp öğrencilerimizin destekleme kurslarına teşvik edilmesi gerekir." dedi

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer Yaşar ,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Erdoğan, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Metin Halıcı, Ömer Başol, Halil Gürel ve Merkeze bağlı Okul Müdürleri katıldı. Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Etiketler: saim kuş   yozgat   milli   eğitim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki