Öğretmenler için yer değiştirme başvurusu

Öğretmenlerin özür durumuna bağlı yer değiştirme takvimi belirlendi, yer değiştirme başvuruları 11-17 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.
Yayınlanma tarihi: 12 Ağustos 2015, Çarşamba günü, saat: 09:31

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, öğretmenlerin 2015 yılı yaz dönemi aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme başvuruları 11-17 Ağustos 2015 tarihinde yapılacağını kaydetti.

Öğretmenlerin 2015 yılı yaz dönemi aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme takvimi belirlendiğine değinen Kuş, öğretmenlerin özür durumuna bağlı yer değiştirme başvuruları 11-17 Ağustos 2015 tarihinde yapacağını aktardı. Kuş, “Atamalar için 20-26 Ağustos 2015 tarihleri arasında tercihte bulunulacak, atamalar ise 28 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. Öğretmenlerin hizmet puanının hesabında başvuruların son günü; hizmet süresinin hesabında ise 30 Eylül 2015 tarihi esas alınacak.Yer değiştirmeler, öğretmenlerin tercihleri dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacak. Sonuçlar, http://ikgm.meb.gov.tr adresinde yayınlanacak” dedi.

Etiketler: saim kuş   yozgat   milli   eğitim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki