Öğrencilerle Kahvaltıda Buluştular

Geçtiğimiz günlerde 8’nci sınıf velileriyle bir araya gelen Özel Ergin Ortaokulu öğretmenleri bu defada öğrencilerle kahvaltıda buluşarak her biririyle ayrı ayrı fikir alış verişimde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 16 Kasım 2015, Pazartesi günü, saat: 19:17

Yozgat Özel Ergin Eğitim Kurumlarında TEOG çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 8’nci sınıf velileriyle bir araya gelen Özel Ergin Ortaokulu öğretmenleri 24-25 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavları nedeniyle yeni bir çalışma sistemi ile bu defada öğrencilerle kahvaltıda buluşarak, her biririyle ayrı ayrı fikir alış verişimde bulundu.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Özel Ergin Ortaokul Müdür Yardımcısı Abdullah Koyuncu, "Her yıl olduğu gibi bu yılda Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 8’nci sınıf velilerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Bu defa da 8’nci sınıf öğrencilerimizin tamamıyla bir araya gelerek her biri ayır ayrı düşüncelerini paylaştılar. Öğrencilerimizle her zaman bir araya geliyor onların bilemedikleri konularda ders çıkışında hatta okul çıkışında ilgileniyoruz. Fakat olabiliyor ki kimi öğrenciler kendini ifade edemiyor ve çekingenlik yaşıyor. Bunu kırma adına tüm 8’nci sınıf öğrencilerimizle biraraya gelerek sınava sayılı günler kala eksiklerimizi gözden geçirdik.  Birinci dönem sınavı için son viraja geldik. Öğretmen kadromuz ve öğrencilerimizin azimli çalışmaları sonrası inanıyorum ki başarı kaçınılmaz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda adımızdan söz ettireceğiz.” diye konuştu.

Etiketler: yozgat   özel   ergin   koleji   teog   sınav  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki