Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Kanuni Sultan Süleyman Özel Eğitim öğrencilerini ziyarette bulundu. Ziyarette yaptıkları ürünleri sergileyen öğrenciler, bu tür faaliyetleri gerçekleştirmenin kendilerini çok mutlu ettiklerini dile getirdi.

Zamanlarının belli bir bölümünü atölyede geçirdiklerini ifade eden öğrenciler, mobilya atölyesinde ahşap oyma, çerçeve yapımı, peçetelik ve benzeri çalışmalarının onlara büyük keyif verdiğini dile getirdiler.
 
Kanuni Sultan Süleyman Özel Eğitim Öğrencileri çeşitli çalışmalarının yanı sıra parafin malzemesi kullanarak hoş kokulu sabunlar üretip, hazır kalıplarla çalışarak çeşitli süs eşyası, mum ve biblo gibi ürünleri de yapıp sergilemekteler.

İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, "Öğrencilerimizin yaptıkları her faaliyetin sıkı takipçileriyiz aynı zamanda her konuda ve her anlamda destekçileriyiz. Bu değerli öğrencilerimizin yapmış olduğu bu güzel çalışmaları gördükçe biz de çok mutlu oluyoruz. Her zaman söylediğimiz ve inandığımız bir düşünce var asla aşılmayacak engel yoktur. Eğer bir engel aşılmıyorsa mutlaka orada az çaba vardır. Biz bu konuda engeli sorgulamak yerine yeterli gayreti gösteriyor muyuz asıl onu sorgulamalıyız.’’ dedi.