Öğrencilerin Katılım Belgesi Verildi

'Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri'ne katılım gösteren Sorgun Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine katılım belgeleri verildi.
Yayınlanma tarihi: 14 Ocak 2016, Perşembe günü, saat: 10:08

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından geçtiğimiz Kasım'da düzenlenen "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" ne katılım gösteren Sorgun Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine TSO toplantı salonunda düzenlenen törenle Katılım Belgeleri verildi.

Törene Sorgun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Meclis Üyesi İsmail Baran ve TSO Akademik Danışmanı Yrd.Doç.Dr. Mehmet Kara ve üniversite öğrencileri katılım gösterdi.

Sorgun'un ekonomik yapısı hakkında bilgiler vererek, üniversite ve sanayi işbirliğine dikkat çeken TSO Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan,  "Sorgun TSO olarak üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız. Üniversitemiz ile yapacağımız işbirliği ile çok önemli işlere imza atacağımıza kuşkumuz yoktur. Kendilerinden gelecek her türlü öneriye açığız" dedi.

TSO tarafından yapılan seminer eğitim ve etkinliklere üniversite öğrencilerinin göstermiş olduğu ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Arslan, her zaman üniversitenin ve Sorgun MYO'nun yanında olduğunu ifade etti.

Etiketler: üzeyir arslan   sorgun   tso   seminer  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki