Öğrenciler Geziye Doyacak

Kadışehri İlçesinde geçtiğimiz yıl çeşitli adlar altında yapılan geziler bu yıl da devam edecek.
Yayınlanma tarihi: 14 Mart 2015, Cumartesi günü, saat: 01:59

Kadışehri ilçesinde geçtiğimiz yıl çeşitli adlar altında yapılan gezilerimiz bu yıl da devam edecek. Eğitimde gazilerin öneminin farkında olan Kadışehri Kaymakamlığı bu yıl da çocukların yaşlarına en uygun gezi mekanlarını tercih etti.

Kadışehri Kaymakamlığı, okul öncesi ve ilkokul öğrencileri için geçen sene uygulamaya koyduğu "Geziyorum, Eğleniyorum" Projesi bu sene de devam edecek. Bu yıl ilçede ki 18 okul da, sayısı 400’ü bulan anasınıfı ve ilkokul 1'inci ve bazı okullarda ki 2’nci sınıf öğrencileri Yozgat il merkezinde eğlence ağırlıklı bir geziye katılacaklar. Geziler 4 Mayıs 2015 tarihinde başlayacak. Sınıf öğretmenleri ve okul öncesi öğretmenleri miniklere refakat edecekler.

Ortaokul öğrencileri için de Kadışehri Kaymakamlığı olarak yine geçen yıl uygulamaya koyduğu "Geziyorum, Eğleniyorum, Öğreniyorum" Projesi kapsamında bu yıl Şehzadeler Şehri Amasya ile devam edecek. 8 ortaokulda ki 400 altıncı ve yedinci sınıf öğrencinin dâhil edileceği geziler 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü başlayacak.

Son olarak, Kaymakamlık olarak lise öğrencileri için geçen yıl uygulamaya koyduğu "Geziyorum, Öğreniyorum" Projesi de bu yıl devam edecek projeler arasında. Gelecek yıl üniversite sınavına girecek olan 112 11'nci sınıf öğrencisi motivasyon amaçlı Ankara'yı gezecekler. Bu geziler de Mayıs ayının son haftası yapılacak.

Bu proje ile 2014-15 Eğitim Sezonunda binden fazla öğrenci gezilere katılmış olacak.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki